Evde Kan Alma

Evde Kan Alma Hizmeti Önemli Midir?

Evde kan alma hizmeti son derece önemlidir. Evde yatalak halde olan, başka bir yere taşınması güç durumda bulunan hastalar için, evde kan alınması ve tetkiklerinin yapılarak hastanın ve hekimin ayağına ulaştırılması büyük bir yardımdır, aynı zamanda hasta için de bir konfor niteliğindedir.

Bu nedenle, evde kan alma hizmeti sunan tıbbi laboratuvarlar, büyük bir boşluğu doldurmakta ve halkın önemli bir gereksinimini karşılamaktadırlar.

Evden kan alınması sonucunda alınan örnekler, usulüne uygun taşıma koşullarıyla ve en hızlı şekilde laboratuvara ulaştırılmalıdır. İstanbul gibi mega şehirlerde ve trafiğin yoğun olduğu saatlerde evden kan alma hizmeti yavaşlayabilir ve alınan örnekler gecikebilir. Bu nedenle de, evden kan alma servisi sunan tıbbi laboratuvarların değişik bölgelere yayılmış şubelerin bulunması bir avantajdır.

Laboratuvara Gelmeden Önce  Hazırlık Gereken Durumlar

 Bu bölümde; hangi testler için açlık gerektiği, hangi ilaçların testten önce kesilmesi gerektiği, hangi testler için 24 saatlik idrar toplanması gerektiği gibi bilgiler yer almaktadır.

Evde Kan Alma Hizmetimiz

Laboratuvarlarımız, yaygın şubeleri ve görevlileriyle, İstanbul’un çoğu merkez bölgelerinde evde kan alma hizmeti yürütmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

İlginizi Çekecek Benzer Konular

Laboratuvar Testleri Tıbbi Laboratuvarda Mı Yapılmalıdır?

İstanbul'da Nerelerde Tıbbi Laboratuvar Var?

Gelişim Tıp Laboratuvarlar'nın Farkı Nerelerdedir?

Kalite ve Akreditasyonun Hastaya Yararı Nedir?

Müşteri Memmuniyeti Sonuçlarımızı Öğrenmek İster Misiniz?