Erişilebilir Hizmet Sunumumuz

Gelişim Laboratuvarının Farkı Nedir?

GELİŞİM TIP LABORATUVARLARI’ NIN FARKI NEREDEDİR ?
Kalite - Güven - Erişebilirlik - Bilimsellik
Laboratuvara gereksinimi olan hastaların ve kullanıcıların bir laboratuvardan beklentileri kaliteli, güvenilir, insani değerlere uygun ve aynı zamanda da ekonomik hizmet alabilmeleridir. Gelişim Tıp Laboratuvarları’nı bu yönden irdeleyelim :

1. Kalite Felsefesi Temeldir
•Gelişim Tıp Laboratuvarları’nın kuruluşu 1993, uluslararası dış kalite kontrol programlarına katılışı 1994’ tür (Muhtemelen Türkiye’de ilk veya ilklerden birisi).
•TSE- EN ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni alan Türkiye’deki ilk iki laboratuvardan birisidir (2000 yılı)
•TÜRKAK’ tan ISO 15189 Tıbbi Laboratuvar Akreditasyon Belgesi’ni alan İstanbul’daki ilk bağımsız tıp laboratuvarıdır ( TÜRKAK No.AB- 0003 TL ) •Halen her yıl TSE’ den ISO 9000, TÜRKAK’ tan ISO 15189 denetimleri yapılmakta ve 230’dan fazla testten uluslararası kalite kontrollerine sürekli olarak katılmaktadır.

2. Müşteri Memnuniyeti ve Güven Esastır Anketlerimizde müşteri memnuniyeti %95’ler düzeyindedir. Hastalarımızın ve kullanıcılarımızın güvenini en üst düzeyde tutmak temel politikamızdır.

3.Kurumsallık ve Köklü Geçmiş
Kuruluşumuz 1993’ tür. Giderek, yükselen oranda ülkemiz sağlık sisteminin içinde ve hastalarımızın hizmetindeyiz. Halen 11 laboratuvar uzmanı ile hizmet sunmaktayız.

4.Etik Yaklaşım
Hastalarımıza öncelikle insan olarak ve en değerli varlığımız olarak bakarız. Onların da kendisini bu şekilde hissetmesi için elimizden geleni yaparız.

5.Ekonomik Hizmet Sunumu
Kesinlikle fahiş fiyat politikası izlemeyiz. Halkımızın erişebileceği en uygun düzeyde fiyatlarla hizmet sunumu gerçekleştirmeye çaba harcıyoruz. Erişilebilir ve en geniş düzeyde kullanılabilir hizmet sunumu temel amacımızdır.

6.Kolay Ulaşım ve Erişim
İstanbul’ un 7 merkezi bölgesindeyiz. Paydaş kuruluşlarımız olarak yüzlerce sağlık kuruluşuna hizmet sunuyoruz. Kargo ile Türkiye’nin her köşesinden erişilebilir durumdayız.

7.Yeniliklerin ve Yeni Testlerin Öncüsüyüz
Türkiye’de ilk olarak kullanılan onlarca yeni testin öncüsüyüz. Down Sendromu Dörtlü ve Integre Tarama Testleri, over (yumurtalık) fonksiyonu testi AMH, over kanseri testi HE4, mide fonksiyonu testi GastroPanel, mesane kanseri testi ImmunoCyt, çok sayıda Doğrulama Testleri, en geniş Fungal Testler Paneli, en geniş mikrobik paneli tarayan moleküler test SepsiTest, çok sayıda mikrobu tek çalışmada ortaya koyan Multipleks PCR Testleri ve tüberküloz tanı testi T-SPOT.TB Test gibi testleri Türkiye’de ilk olarak halkımızın kullanımına sunmuş olan laboratuvar durumundayız.

8. Geniş Panelde Hizmet
1000’ den fazla laboratuvar testi ile hizmetinizdeyiz. Bizi en iyi değerlendirecek ve farklılığımızı anlayacak olanlar hastalarımızdır. Biz de, her zaman farklı ve çok önde olabilmek için elimizden gelen gayreti göstermek çabasında olacağız.
Gelişim Tıp Laboratuvarları Yönetimi
 

kalite_1
kalite_2
kalite_3
kalite_4
kalite_5
kalite_6
kalite_7
kalite_8
kalite_9
kalite_10
kalite_11
kalite_12
kalite_13
kalite_14
kalite_15
kalite_16
kalite_17
kalite_18
kalite_19
kalite_20
kalite_21
kalite_22
kalite_23